Mito-Pharma

Od wielu lat zajmujemy się medycyną mitochondrialną. Dostarczamy najwyższej jakości substancje mitochondrialne oraz szerzymy wiedzę z zakresu medycyny mitochondrialnej.

Wszystkie oferowane przez nas preparaty powstają w oparciu o najnowocześniejsze osiągnięcia naukowe i technologiczne oraz spełniają najwyższe standardy jakościowe.

Zawierają tylko fizjologiczne substancje o najwyższym stopniu czystości i odpowiedniej dawce, jedynie w taki sposób mogą w wystarczającej ilości trafić do komórek i mitochondriów.

Dzięki licznym badaniom klinicznym oraz międzynarodowym publikacjom, informacje przekazywane na temat produktów poparte są badaniami naukowymi.

Nasza Firma, jako jedna z niewielu prowadzi badania na własnych preparatach w najlepszych na świecie placówkach badawczych.

Na rozwój firmy i badania naukowe przeznacza ponad 10% obrotów firmy.

Szczególną usługą firmy jest profesjonalne doradztwo oferowane lekarzom, farmaceutom oraz klientom, prowadzone przez specjalistyczny dział medyczno- naukowy.

Dzięki wykładom, seminariom, a także publikacjom adresowanym do fachowców i pacjentów firma nieustannie informuje o najnowszych naukowych dokonaniach związanych z działaniem prewencyjnym i terapeutycznym.

Stała współpraca z International Mitochondrial Medicine Associaton, przyczynia się do zdobywania i poszerzania wiedzy na temat zastosowania medycyny mitochondrialnej w zapobieganiu i leczeniu wielu chorób.

Najwyższa jakość substancji mitochondrialnych

Wszystkie preparaty w ofercie Mito-Pharma są produkowane w Niemczech i w Szwajcarii z zachowaniem najwyższych standardów farmaceutycznych GMP, co gwarantuje, że substancje w nich zawarte są w dawkach zgodnych z informacją podaną na opakowaniu.

Wszystkie preparaty zawierają fizjologiczne substancje o najwyższym stopniu czystości, w odpowiednio wysokich dawkach i formie. Jedynie tak przygotowane substancje trafiają bezpośrednio do komórek i mitochondriów. Ich działanie jest potwierdzone badaniami.

Preparaty w naszej ofercie, to przede wszystkim MONOPREPARATY w dawkach, których skuteczność została potwierdzona badaniami. Dzięki temu w dogodny sposób można je dostosować do indywidualnych potrzeb pacjentów.

Jako jedna z niewielu firm na świecie prowadzimy badania kliniczne na własnych preparatach, które potwierdzają ich wysoką skuteczność. Badania te są wykonywane w najlepszych ośrodkach klinicznych na świecie.

Wszystkie preparaty zawierają substancje niezbędne do tworzenia energii w mitochondriach, są nimi: koenzym Q10, witamina B2, witamina B3, jak również substancje, które aktywują siły obronne organizmu. Są nimi: witamina C i witamina D3 , jak również selen, ale także kwasy omega 3, które obok koenzymu Q10 są podstawowym budulcem wszystkich naszych komórek.

Nasze preparaty zawierają tylko takie substancje, których zastosowanie zarówno jeśli chodzi o wspieranie metabolizmu energetycznego mitochondriów, jak i wspieranie naturalnej obrony organizmu zostało potwierdzone naukowo.

Wszystkie preparaty są wolne od sztucznych barwników, laktozy, glutenu, drożdży i są bezpieczne dla diabetyków.

Wszystkie nasze preparaty są rekomendowane przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Mitochondrialnej (IMMA). Najwyższą jakość preparatów potwierdza fakt, że są one firmowane nazwiskiem twórcy: Dr Enzmann.


MITO-PHARMA
F.H. Dorota Krawczyk
ul. Sikorskiego 22
66-400 Gorzów Wlkp.

REGON: 210626317
NIP: 5991085097Partnerzy

 

    


Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję